Kamery live
prognoza pogody

Renifery św. Mikołaja na nowotarskim rynku

20 grudnia 2017 21:25

Na nowotarskim Rynku przygotowano dziś nie lada atrakcję. Zagroda reniferów i świętego Mikołaja, choć pomyślana głównie dla najmłodszych cieszyła się zainteresowaniem wszystkich mieszkańców, dodając świątecznego uroku i dostarczając ogromnej frajdy. 

Renifery św. Mikołaja na nowotarskim rynku

– Z obserwacji moich i elfów wynika, że dzieci w Nowym Targu są najgrzeczniejsze w całej Polsce – zdradził nam św. Mikołaj, który czekał dzisiaj na dzieci w swoich saniach, pozował do zdjęć i rozdawał słodkości. Tuż po wizycie w zagrodzie św. Mikołaja można było otrzymać wydruk pamiątkowego zdjęcia, błyskawicznie przygotowywanego przez pomocników św. Mikołaja – elfy.

Dzieci chętnie wsiadały do sań, pytały o to, czym żywią się renifery, śmiały się z ich zwyczaju jedzenia śniegu. Cieszyły ich baśniowe imiona zwierząt: Rudolf i Olaf, a wizyta w urokliwej zagrodzie była dla nich wyraźnie emocjonującym przeżyciem. 

Przyjemności zrobienia pamiątkowego zdjęcia w saniach św. Mikołaja nie oparł się nawet wiceburmistrz Waldemar Wojtaszek. 

Targi Bożonarodzeniowe potrwają do piątku, 22 grudnia, natomiast na ponowne spotkanie ze św. Mikołajem i jego reniferami już w sobotę, 23 grudnia od 13:00 do 18:00.

NT24TV 20.12.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również