Kamery live
prognoza pogody

Remis Podhala w pierwszym sparingu

9 lipca 2022 15:02

W pierwszym w okresie przygotowawczym meczu sparingowym piłkarze Podhala Nowy Targ zremisowali bezbramkowo z trzecioligowym słowackim zespołem MSK Namestovo.

Remis Podhala w pierwszym sparingu

Trener Grzegorz Hajnos desygnował do gry dwie „jedenastki”. W składzie Podhala pojawiła się duża grupa zawodników testowanych.

– Tym meczem podsumowaliśmy pierwszy tydzień ciężkiej pracy, zarówno tej od strony organizacyjnej jak i sportowej. Cały czas jesteśmy na etapie budowy składu. Z dnia na dzień wygląda to coraz lepiej. Liczę, że już w najbliższym czasie uda się dopiąć wszelkie formalności związane z transferami zawodników i w kolejnych meczach sparingowych zagramy już w składzie przynajmniej zbliżonym do optymalnego. Co do przebiegu spotkania to jestem zadowolony z wielu jego fragmentów, gdzie było już widać zalążek tego nad czym pracujemy na treningach. Widzę spoty potencjał w tym zespole i z optymizmem patrzę w przyszłość – ocenił trener Grzegorz Hajnos.

Kolejny mecz kontrolny Podhale rozegra 17 lipca z Hutnikiem Nowam Huta,

MSK Namestovo – NKP Podhale Nowy Targ 0:0

Podhale: Styrczula (46 Szymajda) – Bodziuch (46 Hajdara), testowany (46 testowany), testowany (46 testowany), Wajsak (46 Drobnak) – testowany (46 Szczepański), Ligienza (46 Kędziora), Mikołaj Styrczula (46 Żołądź) – testowany (46 testowany) – Szynka (46 Sobek), Burnat (46 Banik), testowany (46 Paniak).

Piotr Starmach 09.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również