Kamery live
prognoza pogody

Rehabilitacja piłkarzy Podhala

23 października 2016 10:12

W 14 kolejce spotkań rozgrywek 3 ligi piłkarze Podhala Nowy Targ odnieśli wyjazdowe zwycięstwo, pokonując w Białej Podlaskiej tamtejszy zespół Podlasia 1:0. Tym samym nowotarżanie w pełni zrehabilitowali się za przegraną przed tygodniem na własnym boisku z Wierną Małogoszcz i jednocześnie sprawili prezent na 50 urodziny swojego trenera Dariusza Sieklińskiego. 

Rehabilitacja piłkarzy Podhala

Decydująca o losach meczu akcja miała miejsce w 72 min. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Rafał Komorek przeprowadził akcję prawą stroną, po czym zagrał piłkę w pole karne, gdzie nadbiegający Adrian Ligienza z 10 metrów nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.

Takich akcji jak ta mieliśmy w tym spotkaniu kilka. Generalnie największe zagrożenie pod bramką przeciwnika powodowaliśmy właśnie po akcjach właśnie z bocznego sektora boiska. Nad tym elementem pracowaliśmy bardzo dużo na ostatnich treningach – cieszy się Siekliński – Cały mecz to nasza inicjatywa. Gospodarze oddali na naszą bramkę ledwie jeden celny strzał. My sytuacji bramkowych mieliśmy sporo, ale troszkę zawodziła skuteczność. Cieszy mnie jednak postawa zespołu, który po tej wpadce z zeszłego tygodnia, wrócił na właściwe tory – podkreśla szkoleniowiec Podhala.

Podlasie Biała Podlaska – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:0)

Bramki: Ligienza 72.

Podhale: Różalski – Basta, Mikołajczyk, Bedronka ŻK, Drobnak – Czubin (65 Komorek), Jaworski (89 Nawrot), Ligienza, Świerzbiński, Luberda (75 Jandura)  – Potoniec.

NT24TV 23.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również