Kamery live
prognoza pogody

Rehabilitacja piłkarzy Podhala

31 października 2020 18:13

W meczu 17 kolejki spotkań o mistrzostwo grupy IV 3 ligi piłkarze Podhala Nowy Targ wygrali 2:0 wyjazdowe spotkanie z Orlętami Radzyń Podlaski. Tym samym nowotarżanie zrehabilitowali się za przegraną sprzed tygodnia z Hetmanem Zamość.

Rehabilitacja piłkarzy Podhala

Po pierwszej – ubogiej w sytuacje bramkowe z obu stron – połowie Podhale od 14 min. prowadziło 1:0 po świetnej, indywidualnej akcji Damiana Lepiarza. Napastnik nowotarżan w solowym rajdzie dryblingiem minął kilku graczy Orląt, zwodem położył bramkarza i posłał piłkę do pustej już bramki.

Po zmianie stron obraz meczu niespecjalnie się zmienił. Dalej na ogół gra toczyła się w środkowej strefie boiska.

W 79 min Podhale najpierw mogło stracić gola, ale na linii bramkowej interweniował Daniel Wajsak Parę chwil później gra przeniosła się na drugą stronę boiska i po efektownym dograniu zewnętrzną stroną stopy przez Michała Nawrota, głową do bramki Orląt trafił ponownie Lepiarz, pieczętując jak najbardziej zasłużoną wygraną nowotarżan

Orlęta Radzyń Podlaski – NKP Podhale Nowy Targ 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Lepiarz 14, 0:2 Lepiarz 79

Orlęta: Klebaniuk – Szymala, Kursa, Sastre, Kobiałka (80 Bożym) – Kot ŻK, Wojczuk (80 Baniulis), Syryjczyk, Rycaj ŻK (68 Filipowicz), Nowosadko – Kamiński.

Podhale: Styrczula – Tonia, Wajsak, Lewiński, Potoniec – Molis (79 Misiura), Mianowany, Dynarek (74 Skórski), Mrówka, Nawrot (89 Dudek) – Lepiarz

Sędziował Dawid Detka z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Maciej Zubek 31.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również