Kamery live
prognoza pogody

Raz lepiej, raz gorzej

27 października 2020 10:44

Z sześciu drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych tenisistów stołowych KS Gorce, pięć z nich rywalizowało w ten weekend.

Raz lepiej, raz gorzej

Uczelnia Państwowa Zamość – KS Gorce Nowy Targ 7-3

Kobiety występujące w I lidze wybrały się do Zamościa podejmować miejscową drużynę Uczelnię Państwową Zamość. Po dobrej grze podopieczne Tomasza Kowalczyka musiały uznać wyższość gospodyń przegrywając 7-3. Świetne spotkanie rozegrała Aleksandra Guzik zdobywając 2 pkt, pokonując między innymi reprezentantkę kraju Klaudię Kusińską, trzeci pkt zdobył debel Zuzia Kowalczyk / Aleksandra Garb. Nadmienić warto fakt że w meczu wystąpiła zaledwie 11 letnia utalentowana Maja Lech pokazując się z bardzo dobrej strony.

Panowie występujący w II lidze pokonali u siebie KS Bronowiankę Kraków 6-4.

Mecz rozpoczął się od dwóch zwycięstw gospodarzy Marka Mozdyniewicza i Tomasza Klaga, kolejne dwie gry padły łupem zawodników z Bronowianki, od stołu pokonani odchodzili Jakub Czyszczoń oraz debiutujący w rozgrywkach II ligi Bartłomiej Mrugała. Moment przełomowy nastąpił podczas gier podwójnych, które zwyciężyli Nowotarżanie, Klag z Czyszczoniem wygrali na 1 a Mozdyniewicz z Mrugała zwyciężyli na 2. Kolejne gry singlowe na remis, Mozdyniewicz i Czyszczoń pokonują przeciwników a Klag z Mrugałą przegrywają swoje pojedynki.

KS Gorce Nowy Targ II – ULKS Lachowice 12-2

Rezerwy męskiej drużyny występujące w III lidze podejmowały u siebie w meczu na szczycie ULKS Lachowice. Mecz miał mieć charakter bardzo zaciętego ponieważ obie drużyny nie doznały jeszcze porażki, lecz w rzeczywistości było inaczej. Pierwsze cztery gry singlowe padły łupem Nowotarżan i to ustawiło przebieg całego spotkania, w kolejnych pojedynkach Gorce oddały tylko dwa punkty, wygrywając 12-2. Punkty w meczu zdobyli: Bartosz Królikowski i Marcin Wąsik po 3,5 Filip Subik 3 oraz Wiktor Klag 2.

Magnum-Wesem Koźmice Wielkie – KS Gorce Nowy Targ III 11-3

III drużyna KS Gorce występująca w IV lidze rywalizowała w Koźmicach Wielkich. Mecz wygrali gospodarze 11-3, punkty w meczu zdobyli: Jan Mrugała 1,5 Piotr Gniadek 1 oraz Krzysztof Jachymiak 0,5 w meczu wystąpił również Michał Kowalczyk.

KS Gorce Nowy Targ V – MKS Skawa Wadowice III 0-14

W rozgrywkach V ligi najmłodsza drużyna ligi KS Gorce V podejmowało Skawę Wadowice ulegając drużynie z Wadowic 14-0. W drużynie z Nowego Targu wystąpili: Bartosz Kowalczyk, Robert Czyszczoń, Daniel Żółtek, Antoni Kuros oraz Hubert Kuwik.

Maciej Zubek 27.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również