Kamery live
prognoza pogody

Ratownicy GOPR w charytatywnej akcji

13 czerwca 2020 12:08

Członkowie Grupy Podhalańskiej GOPR wzięli udział w charytatywnej akcji #GaszynChallenge. Po wykonaniu 10 pompek uczestnicy akcji wpłacają co najmniej 5 złotych na rzecz dzieci chorych na SMA.

Ratownicy GOPR w charytatywnej akcji

Fot. Grupa Podhalańska GOPR

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR dzielnie stawili czoła wyzwaniu i po wykonaniu zadania nominowali do #GaszynChallenge flisaków, pracowników Pienińskiego Parku Narodowego oraz uczniów profilu ratownictwo medyczne z Technikum Logistycznego w Brzeszczach.

 

Cała akcja ma charakter charytatywny, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają co najmniej 10 złotych, jeśli wykonają to minimum 5 złotych. Środki przelewają na leczenie dzieci chorych na SMA – od samych uczestników akcji zależy, którą dokładnie zbiórkę chcą wesprzeć. Kwoty przelewane na konta często są wyższe od proponowanych dziesięciu czy pięciu złotych.

 

Nominowani do akcji #GaszynChallenge na wykonanie zadania mają dwa dni. 

 

/źródło: Grupa Podhalańska GOPR/

Piotr Starmach 13.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również