Kamery live
prognoza pogody

Raport z konsultacji społecznych już dostępny !

24 czerwca 2016 09:08

W dniu 22 marca 2016 r. odbyły się konsultacje społeczne dotyczące wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Nowy Targ.

Raport z konsultacji społecznych już dostępny !

   Spotkania odbyły się w dwóch nowotarskich gimnazjach, w których udział wzięli uczniowie klas III, następnie odbyło się spotkanie z Radnymi Miasta Nowy Targ, Naczelnikami Wydziałów UM, pracownikami UM, Dyrektorami Miejskich Jednostek Organizacyjnych i Dyrektorami Miejskich Szkół i Przedszkoli. Późnym popołudniem miało miejsce spotkanie z mieszkańcami miasta.

   Obecny na spotkaniach przedstawiciel Instytutu Strategii i Współpracy Intercharette  Stanisław Lis przedstawił główne cele i założenia rewitalizacji. Spotkania dotyczyły omówienia i oceny propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Nowy Targ a także wyrażania uwag i opinii.

   Ostateczne wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji określone zostało po złożeniu przez wszystkich zainteresowanych kart projektów oraz formularzy konsultacyjnych w terminie do dnia 11 kwietnia 2016 r.

Owocem tych działań jest opublikowany 20 czerwca 2016 roku  Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miasta Nowy Targ w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasto Nowy Targ, do którego lektury zachęcamy.

oprac. MSX
fot. UM Nowy Targ  

NT24TV 24.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również