Kamery live
prognoza pogody

Rabkoland świętuje Dzień Dziecka. Weekend pełen atrakcji

3 czerwca 2024 14:30

Na takie wydarzenie w Rabkolandzie warto czekać! Sobota była pierwszym dniem imprezy pt. „Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca”. Event z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy gości, którzy brali udział w rodzinnych zawodach, tańcach czy animacjach. Serca odwiedzających skradł teatralny spektakl, wizyta pszczelarza oraz nowa atrakcja – Ule Pana Trzmiela. Nie zabrakło nawiązań do natury i sielskiego klimatu. W niedzielę odbył się drugi dzień imprezy!

Rabkoland świętuje Dzień Dziecka. Weekend pełen atrakcji

/fot. Park Rozrywki Rabkoland/

Dobra atmosfera, mnóstwo atrakcji i wspaniali Goście – w takim tonie przebiegł pierwszy dzień weekendu (1 i 2 czerwca) z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie. Stery w rabczańskim parku rozrywki ponownie przejęli najmłodsi, dla których przygotowano bogaty plan wydarzeń. Oprócz 50 atrakcji w 6 strefach tematycznych mowa o zabawach nawiązujących do natury, sielskiego stylu życia oraz pszczelarstwa. Goście mieli okazję zobaczyć m.in. nowy spektakl „Słodka Zagadka”, w którym dzieci wraz z Ciocią Marynią i Krucabombą odkrywały zagadkę tajemniczego zniknięcia. O czym dokładnie mowa? Aby tego się dowiedzieć warto zobaczyć przedstawienie!

– Najmłodsze dzieci uczestniczyły w tańcach pod okiem animatorów oraz chętnie korzystały z Fotobudki 360°. Trudno o lepszą pamiątkę z naszego parku niż krótkie wideo z dobrej zabawy – wyjaśnia Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

W trakcie „Krainy Mlekiem i Miodem Płynącej” nie mogło zabraknąć atrakcji nawiązujących do tematyki wydarzenia. Dobrze bawili się miłośnicy dojenia krowy Cioci Maryni. W tym przypadku liczyła się frajda, ale i rywalizacji, szczególnie że wiele osób chciało sprawdzić swe umiejętności. To nie koniec. W parku zainaugurowano Ule Pana Trzmiela, czyli edukacyjny plac zabaw, składający się z trzech drewnianych uli. Miejsce pozwala bawić się w kucharza, lekarza i majsterkowicza, jednocześnie rozwijając kreatywność oraz wyobraźnię dziecka. Rabkoland odwiedził także pszczelarz, który opowiedział o swojej pracy oraz wyjaśnił, jak produkuje się miód.

/źródło: Park Rozrywki Rabkoland/

Andrzej Lach 03.06.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również