Kamery live
prognoza pogody

Rabkoland się otwiera

17 maja 2021 12:55

Dzieciaki, które ostatnie miesiące spędziły w domach, przykute do komputerów, nareszcie mają powody do radości. Najlepiej oceniany park rozrywki w Małopolsce otwiera bramy i zaprasza na nieskrępowaną zabawę na świeżym powietrzu! Karuzele, pociągi, place zabaw i najróżniejsze urządzenia czekają na małych i dużych gości od 21 maja 2021. Już wkrótce będziemy mieli dla was do rozdania vouchery do Rabkolandu – śledźcie naszą stronę!

Rabkoland się otwiera

Ubiegły sezon był trudnym czasem dla całej branży parków rozrywki. Szczególnie w Małopolsce, która przez długie tygodnie wakacji 2020 objęta była licznymi “czerwonymi strefami”. Spadająca liczba zachorowań i poluzowanie obostrzeń dają nadzieję, że w sezonie 2021 będzie inaczej, a goście Rabkolandu będą cieszyć się zabawą w parku aż do końca września.

Co zmieniło się w Rabkolandzie przez ten czas? Całkiem sporo. Choć krótki sezon oznaczał brak funduszy na nowe, efektowne atrakcje, skupiono się na wdrażaniu nowych rozwiązań i rozwoju parku.

Pierwszą zmianą jest rewolucja w gastronomii. Choć wypad do parku rozrywki kojarzy się ze specjalną okazją, kiedy można skusić się na frytki i hotdoga popitego szejkiem, Rabkoland chce zerwać z takim stereotypem. – Wiemy, że wizyta u nas to wyjątkowy dzień, kiedy rodzice pozwalają dzieciom i sobie na więcej – mówi Piotr Wiecha, właściciel Rabkolandu. – Pozostawiając wybór rodzicom, chcemy zapewnić jak najwięcej zdrowych, a przy tym pysznych i kolorowych opcji posiłku. Wierzymy, że skojarzenie radosnego, pełnego atrakcji dnia ze zdrowym lub niezdrowym jedzeniem zostanie z dziećmi na całe życie, wpływając na ich dorosłe wybory. Choć prostsze jest zamówienie mrożonych półproduktów, stawiamy na domowe obiady, codziennie gotowane zupy czy desery ze świeżych owoców i warzyw.

Cały czas rozwija się także wystrój parku, sprzyjając relaksowi – nowy skalniak ze stawem, ciekawe ułożenie terenu w strefie Wikingów, piękna roślinność i drewniane dekoracje cieszą oczy gości.

Choć poluzowano obostrzenia, zabezpieczenie sanitarne Rabkolandu pozostaje na najwyższym poziomie. Powołany został zespół odpowiedzialny wyłącznie za bezpieczeństwo gości – m.in. dezynfekcję atrakcji i powierzchni czy uzupełnianie dostępnych dla gości środków dezynfekujących.

Do końca roku szkolnego Rabkoland otwarty jest w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10:00-18:00. Między 28 maja a 6 czerwca zapraszamy na Tydzień Dziecka! Park rozrywki będzie czynny także w dni powszednie. Od początku wakacji Rabkoland będzie czynny codziennie, siedem dni w tygodniu, w tych samych godzinach.

/mat. nadesłane/

Piotr Starmach 17.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również