Kamery live
prognoza pogody

Rabkoland pełen małych wynalazców! „Wyjątkowa impreza w parku”

7 sierpnia 2023 08:58

Sobotni dzień w Rabkolandzie zapadnie w pamięci Gości na długo. Wszystko dzięki wydarzeniu „Krucabomba! Impreza wynalazcy”. W parku odbyły się m.in. warsztaty i zajęcia plastyczne, które pozwoliły najmłodszym poznać tajemnice świata majsterkowania. „Zabawa na sto dwa”

Rabkoland pełen małych wynalazców! „Wyjątkowa impreza w parku”

Cóż to było za spotkanie! Sobota w Rabkolandzie przyniosła mnóstwo rozrywki, dzięki której dzieci nie tylko wybawiły się na atrakcjach, ale także poszerzyły horyzonty. Wszystko za sprawą wydarzeń, które tego dnia zaplanowano dla najmłodszych. Impreza rozpoczęła się od przywitania Gości przez Owieczki Irenki oraz pozostałych bohaterów parku. To był jednak przedsmak tego, co miało dopiero nadejść. Mówią, że ruch to zdrowie, dlatego podczas eventu nie mogło zabraknąć aktywności dla ciała. Gimnastyka z Krucabombą nie tylko poprawiła kondycję uczestników, ale również dostarczyła całą masę uśmiechów.

– Gwiazda sobotniej imprezy, czyli nasz Krucabomba postanowił zaprosić specjalistę od twórczego majsterkowania. W murach parku pojawił się pedagog i podróżnik Michał Malinowski, który poprowadził warsztaty kreatywne. Dzieci były wręcz zafascynowane. Widać było, że wiele z nich odnalazło w sobie nowe zainteresowania – podkreśla Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Odkryć w dziecku pasję

Jako że sobota była imprezą wynalazcy, dużą popularnością cieszyły się zajęcia plastyczne oraz warsztaty z majsterkowania. Na Orkiestronie, a także w Góralskiej Dżungli show pełne emocji zagwarantowali animatorzy. Pod ich skrzydłami dzieci wykonały własny samolocik oraz namalowały ulubione dzieła Krucabomby.

Zabawy było jednak więcej. Goście mogli układać puzzle z postaciami Rabkolandu, wziąć udział w grze terenowej w Góralskiej Dżungli oraz zanurzyć się w niezwykłym przedstawieniu „Co z tym tortem?”. – Kolejny raz udowodniliśmy, że Rabkoland nie tylko zapewnia rozrywkę i możliwość korzystania z blisko 50 atrakcji, ale również gwarantuje rozwój dziecka, pobudzanie kreatywności i odkrywanie talentów. Jesteśmy pewni, że wśród najmłodszych znajdą się osoby, które wyrosną na prawdziwych wynalazców – mówi Kamil Lech.

Kolejna impreza w parku już 19 sierpnia. Tym razem Rabkoland zaprasza wszystkich Gości na Mistrzostwa Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia.

/źródło: Rabkoland/

Piotr Starmach 07.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również