Kamery live
prognoza pogody

Quadem jechali osiemnastolatkowie. Policja podaje szczegóły wypadku na Gubałówce

15 czerwca 2022 09:32

We wtorek wieczorem tj. 14 czerwca br. około godziny 20:00 do tatrzańskiej policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem quada na Gubałówce. Z przekazanych informacji wynikało, że osoba kierująca quadem z nieznanych przyczyn zjechała nagle z drogi uderzając w drewnianą konstrukcję znajdującą się w pobliżu krawędzi jezdni. W efekcie zderzenia pojazd przewrócił się, a dwie osoby nim jadące, upadając na jednię doznały poważnych obrażeń ciała. Byli to 18-letni chłopcy z powiatu tatrzańskiego. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Quadem jechali osiemnastolatkowie. Policja podaje szczegóły wypadku na Gubałówce
Bardzo szybko na miejscu wypadku pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanym. Poważnie ranni osiemnastolatkowie z powiatu tatrzańskiego zostali przetransportowani do szpitali w Nowym Targu i w Zakopanem. Po pewnym czasie zaczęły docierać pierwsze informacje o ich stanie zdrowia. Wprawdzie doznali licznych złamań i obrażeń wewnętrznych, ale na szczęście ich życiu obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo. Poszkodowanym pobrano krew do dalszych badań.
 
Na miejscu wypadku pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Ustalono świadków zdarzenia oraz przeprowadzono oględziny miejsca wypadku. Po ich zakończeniu zniszczony quad zabezpieczono do dalszych badań.
 
Wszelkie okoliczności i przyczyny tego poważnego zdarzenia będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia.
os 15.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również