Kamery live
prognoza pogody

Puchar Zakopanego na Kasprowym Wierchu odwołany

3 lutego 2023 11:23

Z przykrością informujemy, że ze względu na złe, stwarzające niebezpieczeństwo warunki atmosferyczne, zawody Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim, które miały odbyć się 04.02.2023 r. na Stacji Narciarskiej Kasprowy Wierch zostały odwołane.

Puchar Zakopanego na Kasprowym Wierchu odwołany

Osoby, które dokonały opłaty wpisowej na poczet zawodów Stacja Narciarska Kasprowy Wierch 04.02.2023 r., a nie dostały wiadomości od organizatora przesłanej drogą mailową, proszone są o kontakt: Wydział Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej, tel.18 20 20 472. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Już dziś zapraszamy na finał IX. edycji Pucharu Zakopanego, który planowany jest na 18 lutego 2023 r. Stacja Narciarska Szymoszkowa. Organizatorem Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim są Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury. Imprezę współorganizują: Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda, PKL Kasprowy Wierch, Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa oraz MOSiR Zakopane.

Więcej szczegółów na: https://www.zakopane.pl/pucharzakopanego

os 03.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również