Kamery live
prognoza pogody

Przerwa technologiczna w Chochołowskich Termach

29 września 2017 18:53

Na początku października w największym kompleksie basenów termalnych na Podhalu odbędzie się modernizacja obiektu, w związku z czym Chochołowskie Termy będą nieczynne w dniach 02-06.10.2017.

Przerwa technologiczna w Chochołowskich Termach

Podczas przerwy technologicznej planowane są prace związane ze zwiększeniem komfortu i bezpieczeństwa odwiedzających, zostanie również wymieniona woda w basenach, a niecki wyczyszczone i zdezynfekowane.

– Od otwarcia obiektu gościliśmy już ponad kilkaset tysięcy osób – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term. – Nadszedł zatem moment na prace konserwacyjne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania kompleksów termalnych. Tego typu prace regularnie wykonują najlepsze obiekty z całego świata, mające na uwadze komfort odwiedzających.

Przerwa w funkcjonowaniu obiektu posłuży również do modernizacji uwzględniającej uwagi zgłaszane przez Gości, w tym Chochołowskie Termy zadbają o bezpieczeństwo w strefie basenowej, wprowadzając nowe najwyższej klasy posadzki antypoślizgowe.

Od 7 października Chochołowskie Termy ponownie zostaną uruchomione i będą otwarte w tych samych godzinach co dotychczas (09:00 – 22:00, w soboty do 23:00). Chochołowskie

Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych, wydobywaną z głębokości blisko 3600 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Obiekt dysponuje także największym saunarium na Podhalu oraz SPA i Centrum Fitness.

mat. prasowe

NT24TV 29.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również