PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Przedszkole na Kowańcu odwiedziła pani policjantka

27 października 2021 13:53

Wczoraj w przedszkolu nr 2 w Nowym Targu odbyło się spotkanie z panią policjantką. Celem spotkania było utrwalenie z dziećmi podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze.  Pani policjantka przypomniała przedszkolakom, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak bezpiecznie podróżować samochodem, pamiętając o zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

Przedszkole na Kowańcu odwiedziła pani policjantka

Przedszkolaki usłyszały również jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Pani policjantka zaprezentowała wyposażenie policyjne niezbędne podczas wykonywanej pracy. Największym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu, a także usłyszeć syrenę policyjną. Ten dzień na pewno zapamiętają na długo. Na zakończenie dzieci z każdej grupy wręczyły pani policjantce podziękowanie za ciekawe spotkanie.

źródło: Przedszkole nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Targu/UM Nowy Targ

Redakcja 27.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również