nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Przedłużony areszt dla mordercy Michała Marka

Sąd Okręgowy w Nowym Sączu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu przedłużył tymczasowy areszt dla zabójcy Michała Marka. 

Trwa śledztwo w sprawie zamordowania 25-letniego Michała Marka. Oskarżony o dokonanie zbrodni jest Michał M. – również mieszkaniec Nowego Targu. 

Jak poinformowała nas Prokurator Anastazja Huzior, przygotowywana jest opinia psychiatryczna oprawcy, jednak nie może podać szczegółów, gdyż dokumenty jej dotyczące jeszcze nie dotarły do Nowego Targu. 

Morderca jednak nie opuści więzienia – tymczasowy areszt został mu przedłużony na kolejne miesiące. Tu znowu brak dokładnych danych, gdyż nie ma jeszcze dokumentów.

Przypomnijmy, w listopadzie ubiegłego roku w jednym z mieszkań w bloku przy Alejach Tysiąclecia podczas spotkania znajomych doszło prawdopodobnie do sprzeczki. Jej koniec był tragiczny. Michał Marek kilkoma dźgnięciami nożem został zamordowany. Następnie świadkowie przy pomocy kolejnych trzech osób pozbyli się ciała wywożąc je do lasku na końcu ulicy Kokoszków Boczna. Tam zakopali umieszczonego w niewielkiej skrzynce 25-latka. Sprawa wyszła na jaw przypadkiem, gdy morderca został zatrzymany podczas zupełnie innej interwencji w styczniu b.r. Wówczas będąc prawdopodobnie pod wpływem alkoholu wyjawił Policjantom straszną prawdę, którą dotychczas skrzętnie taił – że to on zamordował Michała Marka. W sprawę zamieszanych jest jeszcze 6 osób, które były świadkami zbrodni, lub pomagały w ukryciu zwłok.

Mordercy grozi dożywotnie więzienie. 

Na miejscu znalezienia zwłok rodzina zamordowanego Michała postawiła Krzyż. Na powstałym miejscu pamięci cały czas palą się znicze. 

/.PeTe
zdj.: Klaudia Szostak, Natalia Gał, Piotr Twardowski
 

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna