Kamery live
prognoza pogody

Przed wejściem do urzędu – akcja z udziałem dostawczego samochodu

NOWY TARG.  Tuż po godz. 6.00 rano przed wejściem do Urzędu Miasta od strony ul. Krzywej stanął dostawczy samochód oklejony wielkimi napisami: Skrzyżowanie hańby!!!, Burmistrzu, czy blokujesz budowę skrzyżowania Grel św. Anny???

 

Przed wejściem do urzędu – akcja z udziałem dostawczego samochodu

Termin tej akcji, która kontynuuje cykl „obwieszczeń” na tablicach umieszczanych przed supermarketem w rejonie kilkanaście lat czekającego na przebudowę skrzyżowania nie jest przypadkowy.

Po wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę i po telekonferencji odbytej w czteroosobowym zespole reprezentującym powiat i miasto, sporządzony został protokół, który ma być wspólnym stanowiskiem obu samorządów. Dziś lub jutro dojdzie do podpisania tego protokołu, wtedy też stanowisko miasta i powiatu poznają właściciele nieruchomości najbardziej zainteresowani rozwojem sytuacji.

Anna Szopińska 27.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Nela 11:17 27.04.2020

Brak słów na zachowanie tego Pana, mogą mi się nie podobać decyzje Burmistrza czy Ministra itd , ale bez przesady. Musi się Pan czasami pogodzić z decyzjami i tzw. dobrem społecznym. Niebywałe poprostu. Prawo jest prawem ma Pan środki prawne i niech Pan z nich korzysta a nie angażuje swoją sprawa całe miasto. Nawet jakby miał Pan rację, to trudno uwierzyć w Pana szczere intencje. Podziwiam Burmistrza ...

Zobacz również