nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Przebudowa ulic Ogrodowej i Bohaterów Tobruku przegłosowana

Trzy nowe przedsięwzięcia czekają miasto w przyszłym roku. Radni w trakcie dzisiejszych obrad Rady Miasta przegłosowali zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2019-2028. Teraz wszystko zależy od pozytywnego rozstrzygnięcia przetargów.

Przebudowa ulic Ogrodowej, Bohaterów Tobruku oraz budowa parkingu typu Park&Ride przy ulicy Kolejowej – już niemal na prostej startowej. Plan realizacji tych trzech zadań podejmowali radni w trakcie dzisiejszej Sesji Rady Miasta Nowy Targ. Koszt przyszłorocznych zadań wyceniony został łącznie na ponad sześć i pół miliona złotych, z czego prawie połowę stanowić będą zewnętrzne dofinansowania. O szczegółach inwestycji pisaliśmy wczoraj:

Przetarg na remont dwóch ulic i budowę parkingu jeszcze w tym roku?

Uchwała wprowadzająca zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2019-2028 nie spotkała się z jakimkolwiek sprzeciwem radnych w trakcie Sesji Rady Miasta. Ostatecznie projekt zmian został przegłosowany jednogłośnie. Dzięki temu Urząd Miasta będzie mógł jeszcze w tym roku przeprowadzić przetargi na wszystkie trzy inwestycje, co przyśpieszy realizację długo oczekiwanych zadań.

/ps/

4 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

jolasia

10 września, 2019, o 12:17:12

A gdzie ten parking typu Park&Ride przy ulicy Kolejowej miałby się znaleźć? Pozdrawiam

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna