Kamery live
prognoza pogody

Protest rolników dotarł do Nowego Targu

20 marca 2024 13:40

W dniu dzisiejszym w Nowym Targu wystąpią duże utrudnienia w ruchu drogowym, związane z zapowiadanym protestem rolników. Według uzyskanych informacji w strajku może wziąć udział nawet sto pojazdów uczestniczących w proteście. 

Protest rolników dotarł do Nowego Targu

Protest rozpoczął się około godziny 10 w Ludźmierzu w okolicy ulicy Podhalańskiej. Następnie rolnicy przejadą ulicą Podhalańską, Jana Pawła II, Nowotarską do Nowego Targu. Dalej ulicą Ludźmierską, Alejami 1000-lecia i wyjadą na Zakopiankę w kierunku Szaflar. Następnie Zakopianką przejadą do Klikuszowej, Rdzawki i ponownie do wrócą Nowego Targu, gdzie przejadą Alejami 1000-lecia do ronda przy ulicy Sikorskiego i alejami wrócą do Ludźmierza.

W związku z zapowiadaną bardzo dużą ilością pojazdów uczestniczących w proteście można spodziewać się, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić również w innych częściach miasta oraz na ulicach dojazdowych do dużych skrzyżowań i poszczególnych miejscowości.

Nowotarska policja apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Zaleca, również aby odpowiednio wcześniej zaplanować podróż z uwzględnieniem alternatywnych tras przejazdu oraz stosować się do poleceń policjantów. Podczas protestu, w przypadku wystąpienia utrudnień, policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego.

 

/źródło: Policja Nowy Targ/

 
 

Andrzej Lach 20.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również