Kamery live
prognoza pogody

Próba kradzieży w Castoramie

9 maja 2017 06:53

Nowotarscy policjanci dokonali zatrzymania dwóch braci - mieszkańców Żabna, którzy dokonali kradzieży dalmierza laserowego w Castoramie. Czujność zachował pracownik ochrony, który zaobserwował całe zdarzenie na monitorze. 

Próba kradzieży w Castoramie

Do zdarzenia doszło w dniu 8 maja 2017 roku po godzinie 15:00 w Nowym Targu w sklepie ogólnobudowlanym Castorama. Pracownik ochrony przeglądając zapis monitoringu zauważył jak dwóch mężczyzn zabrało z regału przedmiot, który następnie wsadzili go do wiaderka ze szpachlą. W dalszej kolejności podeszli do kasy, płacąc wyłącznie za szpachlę.

Pracownik ochrony, który widział całą sytuację, czekał na mężczyzn przy wyjściu. Mężczyźni dobrowolnie wydali skradziony przedmiot, którym okazał się dalmierz laserowy o wartości 580 złotych. Przybyli na miejsce policjanci dokonali zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 24 i 31 lat, mieszkańców miejscowości Żabno.

Sprawców osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

NT24TV 09.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również