Kamery live
prognoza pogody

Prezydent RP odwiedził Gorce

21 kwietnia 2018 17:59

Prezydent RP Andrzej Duda spędzał dziś rekreacyjnie czas w Gorcach. Odwiedził schronisko na Turbaczu, a po zejściu z gór odlatywał śmigłowcem z nowotarskiego lotniska. 

Prezydent RP odwiedził Gorce

Obecność w Nowym Targu nie miała charakteru oficjalnej wizyty. Był to prywatny czas prezydenta, który zdecydował się spędzić czas na aktywnym wypoczynku na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego. Nie mógł chyba wymarzyć sobie lepszej pogody i widoków.

fot. Schronisko PTTK na Turbaczu/Facebook

To wyjątkowa rekomendacja dla Nowego Targu i bezpośrednio sąsiadujących z nim Gorców. Choć pod kątem turystycznej oferty nieco uboższy od tatrzańskich miejscowości, Nowy Targ ma swoje niezaprzeczalne atuty, a jednym z nich jest niewątpliwie fakt, że jest to jedyne miasto z widokiem na całą panoramę Tatr. Otoczone z każdej strony przez cztery różne parki narodowe, z bezpośrednim dostępem do jednego z nich, jest miejscem z wyjątkowym potencjałem, który prezydent RP najwyraźniej dostrzegł. 

/os

os 21.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również