nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Prawie 100 tysięcy złotych dla KS Gorce! Sami sobie na to zapracowali!

Klub Sportowy Gorce Nowy Targ pozyskał kwotę 98 tysięcy złotych w ramach III Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Kwota będzie przeznaczona na realizację zadania „Rozwój psychofizyczny młodego pokolenia przy pingpongowym stole i na boisku do piłki siatkowej”.

Pozwoli nam to m.in. na organizacje wakacyjnego obozu i zatrudnienie na ten czas dodatkowych trenerów – podkreśla prezes KS Gorce, Marta Klag (na zdjęciu).

KS Gorce już drugi raz udział wziął w konkursie ofert w ramach Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Rok temu także znalazł się w gronie zwycięzców.

Cały czas staramy się pozyskiwać dodatkowe fundusze. Szukamy różnych źródeł. Budżet Obywatelski jest jednym z nich. Łatwo nie było. Aby liczyć się w konkursie musieliśmy zebrać ponad 2 tysiące podpisów wspierających nasze zadanie. To kosztowało nas sporo czasu. Zaangażowanych było w to wiele osób, nie tylko z klubu, ale i z otoczenia – zaznacza Klag.

KS Gorce zrzesza na dzisiaj około 100 zawodników i zawodniczek w różnym wieku. Wiodącą sekcją jest tenis stołowy. Jej reprezentanci regularnie zdobywają medale na imprezach rangi Mistrzostw Polski. Coraz lepiej rozwija się też reaktywowana jakiś czas temu sekcja siatkówki.

11 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 komentarzy

Tatuś i mamusia

Maj 09, 2019, o 19:04:54

Brawo to pokazuje że w Nowym Targu są zdolne dzieci w różnych dyscyplinach a nie tylko hokej i chore ambicje niespełnionych pseudo hokeistów i ich rodziców .

Tatuś

Maj 10, 2019, o 09:18:03

Co wam szkodzi hokej? Sport, to sport i każdy trzeba popierać, zwłaszcza we własnym mieście. Nawet, jak ktoś ma jakieś kompleksy, to powinien się zastanowić co pisze (zwłaszcza jak jest Tatusiem i Mamusią).

Tatuś i mamusia

Maj 10, 2019, o 12:39:07

Przy takim nakładzie finansowym miasta sponsorów i poparciu medialnym hokej w Nowym Targu powinien być na światowym poziomie a przez rodziców na sile promujących swoje dzieci jako jednostki a nie cały klub jesteśmy daleko a tu proszę bez rozgłosu bez szumu dają radę bardzo dobrze o to mi chodziło Panie Tatuś

Wtajemniczony

Maj 13, 2019, o 13:58:03

Brawo dla Gorc, praca i zaangażowanie przynosi efekty,ostanio trzeba pogratulować trenerom siatkówki, coraz częściej słychać o sukcesach dzieci przez nich trenowanych.

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna