Kamery live
prognoza pogody

Pracownik Urzędu Miasta Rabki-Zdroju – z koronawirusem

14 sierpnia 2020 14:02

RABKA-ZDRÓJ. Laboratoryjne badania potwierdziły zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników Urzędu Miasta Raki-Zdroju. Jutro przeprowadzona zostanie dezynfekcja budynku.

Pracownik Urzędu Miasta Rabki-Zdroju - z koronawirusem

– W związku z tym jednym przypadkiem 8 innych osób zostało skierowanych na kwarantannę – mówi burmistrz Rabki, Leszek Świder.Po odkażeniu będziemy pracować w okrojonym składzie. Zakażenie zdarzyło się mimo przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego – używania maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji, mycia rąk. No cóż – musimy się nauczyć z tym żyć, bo wirus może być wszędzie… Chciałbym jednocześnie pochwalić pracownika za odpowiedzialną postawę, ponieważ – gdy tylko wystąpiły u niego objawy – nie przeszedł do Urzędu, wziął dzień wolnego i zgłosił się na badania.

O kolejnych decyzjach w sprawie funkcjonowania Urzędu będą informowały komunikaty na jego oficjalnej stronie internetowej. 

(asz)

Anna Szopińska 14.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również