Kamery live
prognoza pogody

Pożegnanie insp. Roberta Bartosza Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu

4 marca 2019 23:13

W poniedziałek, 4 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Roberta Bartosza Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.  W uroczystości uczestniczyli m.in.: p.o. I Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki, Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach insp. Maciej Kubiak, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł.insp. Piotr Dara, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu bryg. mgr inż. Mariusz Łaciak, Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha, Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy nowotarskiej komendy.

Pożegnanie insp. Roberta Bartosza Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości. Następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu kom. Zbigniew Zacher przywitał wszystkich obecnych  gości.  Po odczytaniu rozkazu o odwołaniu z zajmowanego stanowiska nastąpiła ceremonia pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu insp. Roberta Bartosza ze sztandarem, po której insp. Bartosz złożył meldunek o zdaniu obowiązków służbowych.

Jako pierwszy głos zabrał insp. Robert Bartosz dziękując wszystkim za wspólną służbę. W szczególności podziękował kierownictwu jednostki, funkcjonariuszom i pracownikom komendy za zaangażowanie i pomoc w codziennych obowiązkach. Zaproszonym gościom za doskonałą współpracę i wsparcie.  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu kom. Zbigniew Zacher podziękował za współpracę i życzył pomyślności i spokoju na emeryturze. Serdeczne podziękowania złożył także rodzinie insp. Bartosza,  za wyrozumiałość i wsparcie podczas pełnionych obowiązków służbowych. Następnie p.o. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki podziękował Komendantowi Powiatowemu Policji w Nowym Targu za rzetelną  i sumienną służbę oraz doskonałą współpracę. W dalszej kolejności zaproszeni goście składali podziękowania za wspólne działania i długoletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa na terenie powiatu nowotarskiego.  Życzyli pomyślności i spełnienia dalszych życiowych planów. Cała uroczystość i panująca atmosfera wywołała wzruszenie na wielu twarzach. 

Insp. Robert Bartosz służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Limanowej. W roku 1996 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od listopada 1997 roku do  października 2013 roku pracował na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju.  W 2013 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu. Od dnia 8 grudnia 2016 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu, a od dnia 21 marca 2017 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Wszyscy funkcjonariusze i pracownicy nowotarskiej komendy serdecznie dziękują  za wszystkie lata wspólnej pracy i życzą wszelkiej pomyślności, zdrowia i spełnienia dalszych życiowych planów.

mat. prasowy

/os

 

os 04.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również