Kamery live
prognoza pogody

Pożar sadzy na Ogrodowej

30 grudnia 2018 13:27

Około południa zaczęła się palić sadza w kominie budynku mieszkalnego przy ul. Ogrodowej, nieopodal skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego. W tym właśnie rejonie odczuwalne były skutki silnego zadymienia. Niegroźne na szczęście w skutkach zdarzenie zakończyło się strażacką interwencją. Akcja jeszcze trwa.

Pożar sadzy na Ogrodowej

Ze względu na ograniczony dostęp od poddasza, strażacy użyli podnośnika i udrażniali komin od góry, z pomocą kominiarskiej kuli. Żeby ugasić pożar sadzy, posłużyli się proszkiem gaśniczym. Sytuacja wymaga jednak sprawdzenia przewodów kominowych w budynku.

Przy Ogrodowej – płonąca sadza i duże zadymienieNOWY TARG. Ok. południa zaczęła się palić sadza w kominie przy ul. Ogrodowej, nieopodal skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego. W tym właśnie rejonie odczuwalne były skutki silnego zadymienia. Niegroźne na szczęście w skutkach zdarzenie zakończyło się strażacką interwencją. Akcja jeszcze trwa.Ze względu na ograniczony dostęp od poddasza, strażacy użyli podnośnika i udrażniali komin od góry, z pomocą kominiarskiej kuli. Żeby ugasić pożar sadzy, posłużyli się proszkiem gaśniczym. Sytuacja wymaga jednak sprawdzenia przewodów kominowych w budynku.

Opublikowany przez Annę Szopińską Niedziela, 30 grudnia 2018

fot. czytelnik/asz 

/asz

os 30.12.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również