Kamery live
prognoza pogody

Powstaje klasa sportowa o profilu hokej na lodzie dla rocznika 2010

4 marca 2020 11:59

Nadchodzący nowy rok szkolny 2020/2021 to nowe wyzwania dla naszych najmłodszych pociech. W związku z powyższym, Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu ogłaszają rekrutację do czwartej klasy sportowej o profilu hokeja na lodzie.

Powstaje klasa sportowa o profilu hokej na lodzie dla rocznika 2010

Termin testów został wyznaczony przez dyrektora szkoły podstawowej Pana mgr Roberta Furcę. Testy sprawnościowe do klasy sportowej o specjalizacji hokej na lodzie odbędą się 5 marca o godz. 13.00 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Zainteresowanych uczni uprawianiem tej dyscypliny sportowej, informujemy o obowiązkowej obecności. Zarząd Klubu MMKS-Podhale informuje, że na rok szkolny 2020/2021 powstająca klasa sportowa będzie organizowana tylko i wyłącznie w szkole nr 11 w Nowym Targu.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z rocznika 2010. Dzieci chcące wziąć udział w testach powinny mieć ze sobą kask oraz łyżwy – w przypadku braku sprzętu klub ma możliwość wypożyczenia niezbędnego sprzętu dla przeprowadzenia testów. W przypadku zamiaru wypożyczenia sprzętu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. W razie dodatkowych pytań z ramienia klubu prosimy o kontakt z naszym kolegą Tomkiem +48 604 239 672

Dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdują się na stronie szkoły:
http://www.sp11.nowytarg.pl/jos/index.php/remository?func=select&id=50

Rocznik 2010 w klubie hokejowym jest bardzo fajną grupą dzieci i rodziców o wspaniałej atmosferze i dużych sukcesach sportowych. Będzie nam bardzo miło jak dołączą do nas sympatycy tej dyscypliny sportowej.  Wychowywanie dzieci poprzez sport to walka z chorobą 21. wieku – z otyłością, to nauka samodyscypliny, nauka współpracy w grupie, to jedyny sposób oderwania dzieciaka od ekranu monitora.   

ZAPRASZAMY – nie przegap terminu, zgłoś się do powstającej klasy sportowej – hokejowej.

os 04.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również