Kamery live
prognoza pogody

Powołanie komendantów

27 czerwca 2018 06:43

W ostatnich dniach, w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu oraz w Komisariacie Policji w Rabce Zdroju, powołani zostali nowi komendanci. Na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu został oficjalnie powołany dotychczas pełniący te obowiązki podkom. Zbigniew Zacher. Z kolei na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju powołano podinsp. Henryka Chudego.

Powołanie komendantów

26 czerwca 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu w obecności kadry kierowniczej nowotarskiej Policji, pełniący dotychczas obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu podkom. Zbigniew Zacher, rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztofa Pobuty, z dniem 25 czerwca 2018 roku został powołany na to stanowisko. 

Komendant Zacher służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku. Od 1 czerwca 2003 roku zajmował stanowisko Kierownika Referatu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem. W kwietniu 2015 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem, a od 12 marca 2018 roku pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

????????????????????????????????????

W dniu dzisiejszym Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu insp. Robert Bartosz, z dniem 25 czerwca 2018 roku, powołał podinsp. Henryka Chudego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.

Komendant Chudy służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku w Komisariacie Policji w Rabce Zdroju. Od 1 lipca 2000 roku zajmował stanowisko Kierownika Referatu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Rabce-Zdroju. 23 grudnia 2013 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju.  Od 1 lutego 2017 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonce, a od 23 marca 2018 miał powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju.

źródło: KPP Nowy Targ

 

os 27.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również