Kamery live
prognoza pogody

Poważny wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. Kierowca był pijany (zdjęcia)

4 października 2022 10:28

Samochód wypadając z drogi uszkodził latarnię, wywrócił drewnianą budkę i zatrzymał się na balkonie jednego z domów. Kobieta kierująca samochodem miała 1,7 promila w wydychanym powietrzu.

Poważny wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. Kierowca był pijany (zdjęcia)

W poniedziałek ok. godz. 20.40 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku samochodowym, do którego doszło w Bukowinie Tatrzańskiej na ul. Długiej. Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowinie Tatrzańskiej.

– Po dotarciu na miejsce zastano samochód poza jezdnią na przydomowym balkonie. Kierującej z lekkimi obrażeniami udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W wyniku zdarzenia została powalona latarnia drogowa oraz przydrożna budka – informują strażacy.

Kobieta, która prowadziła pojazd to 27-letnia mieszkanka powiatu nowotarskiego. W wyniku policyjnej kontroli ujawniono, że prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miała 1,7 promila.

fot. OSP Bukowina Tatrzańska

Redakcja 04.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również