Kamery live
prognoza pogody

Poważna kontuzja hokeisty Podhala

4 sierpnia 2020 22:07

Na poniedziałkowym treningu hokeistów Podhala, groźnej kontuzji nabawił się Kasper Bryniczka. 30 letni napastnik, który po 3 latach spędzonych w Comarch Cracovii, wrócił do Podhala, zerwał ścięgno Achillesa.

Poważna kontuzja hokeisty Podhala

Napastnik „Szarotek” jest już po operacji, którą przeprowadzono w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym. Teraz czekają go żmudne tygodnie leczenia i rehabilitacji. Przy tego typu urazie powrót do pełnej dyspozycji zajmuje około 4 miesięcy.

Los ostatnimi czasy nie szczędzi wychowanka „Szarotek” . W ciągu 5 ostatnich sezonów to jego 5 poważna kontuzja. Wcześniej miał dwukrotnie pękniętą szczękę oraz zerwane więzadła w obydwu kolanach. Dobry humor nie opuszcza jednak popularnego „Bryndzę”

Co cię nie zabije, to wzmocni. Nie będę lamentował. Czekam na rehabilitacje. Na grudzień będę w gazie! – przekonuje.

Bryniczka ma w swoim dorobku Mistrzostwo Polski zdobyte w 2010 roku z Podhalem. Był też wicemistrzem z Cracovią i dwukrotnym brązowym medalistą. W 2017 roku uczestniczył z reprezentacją Polski w Mistrzostwa Świata Dywizji IA.

Maciej Zubek 04.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również