PILNE

Poszukiwany 20-latek wpadł z narkotykami

14 września 2020 13:21

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali poszukiwanego 20-letniego mieszkańca gminy Ochotnica Dolna. Dodatkowo zabezpieczyli ponad 50-gramów środków odurzających.

Poszukiwany 20-latek wpadł z narkotykami

W sobotę tj. 12 września br., realizując nakaz doprowadzenia wydany przez  Sąd Rejonowy w Nowym Targu, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali w miejscu zamieszkania poszukiwanego 20-latka. Mężczyzna do zakładu karnego miał trafić  za niezapłaconą karę grzywny.  Podczas wykonywanych czynności uwagę funkcjonariuszy zwróciła mała szybka z białym proszkiem, leżąca na taborecie, który stał obok łóżka. Okazało się, że to amfetamina. Policjanci podczas przeszukania łącznie zabezpieczyli 50 gramów narkotyku.

20-latek został przewieziony do nowotarskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Teraz, dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających, za co zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 14.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również