Kamery live
prognoza pogody

“Pomalujmy Nowy Targ” – kolorowa akcja i konkurs

22 kwietnia 2020 12:18

Pomysł jest prosty i na pewno skradnie serca dzieciaków: trzeba znaleźć na spacerze kamień, pomalować go i odłożyć na swoje miejsce z nadzieją, że osoba, która go odnajdzie, na pewno się na jego widok ucieszy. To akcja zainicjowana przez Ulę Jaskierską z firmy Hula-Hop, zajmującej się animacjami dla dzieci. Akcji towarzyszy Facebookowy konkurs fotograficzny. UWAGA! Malujemy tylko ruchome kamienie – odpadają posągi, skalniaki, formy skalne, czy marmury z ogródka sąsiada. Chodzi o zwykłe kamienie, które “nie są potrzebne” – leżą gdzieś nad rzeką, w pobliżu drogi, na trasie spaceru. 

-Teraz nie można robić imprez dlatego wymyśliłam akcję, która może wywołać uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych, a niewiele do niej potrzeba – mówi Ula Jaskierska z firmy Hula-Hop, zajmującej się organizacją animacji dla dzieci – Zabawa polega na tym żeby na spacerze znaleźć kamień, pomalować go i odłożyć w to samo miejsce. Inna osoba go znajdzie i na 100% się uśmiechnie, a tak teraz mało uśmiechów. Kolorowe kamienie w mieście nie będą przeszkadzały mieszkańcom, nie zmieni się ich funkcja i lokalizacja tylko kolor. No i wywołają trochę radości. 

Akcji towarzyszy ——>KONKURS

 

https://www.facebook.com/HulaHopimprezydladzieci/photos/a.430453007019725/2993098807421786/?type=3&theater

 

os 22.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również