Kamery live
prognoza pogody

Polki Folki VI „odlot“ Military & Folk

10 sierpnia 2016 09:36

NOWY TARG. 13.08.2016 o godz. 20:00 organizatorzy serdecznie zapraszają na ogromne modowe widowisko, które odbędzie się na nowotarskim lotnisku w hangarze. Impreza ma charakter otwarty i nie jest biletowana. Polki Folki VI „odlot“ Military & Folk to największy pokaz mody folkowej w  kraju. Tegoroczna edycja charakteryzuje się żywiołem jakim jest powietrze. 

Polki Folki VI „odlot“ Military & Folk

Na wybiegu pojawią się Militarne, wojskowe oraz lotnicze a także inspirowana powstaniem Warszawskim kolekcje mody polskich projektantów do utworów takich artystów jak Leny Kravitz  czy ścieżka dźwiękowa z filmu Top Gun.  Nie zabraknie także folklorystycznych akcentów  ze Śląska, Łowicza  oraz Podhala.  Swój występ zapowiedział niezwykle oryginalny wokalista MADOX. Imprezie będą także towarzyszyć Ludzie Ognia Oddział Partyzancki „Błyskawica“. Na pokładzie pokazu na perkusji zagra Konrad Kuziel z Podhala.  Pojawi się także Jakub Wrana coach motywacyjny . 

Na wybiegu w roli modelek pojawią się min. Półfinalistki I edycji Miss Polski Podhala oraz finalistki Miss Polski Nastolatek 2016. Zagranicznym gościem będzie modelka 

Darshani Khodabaks, która przylatuje specjalnie na wydarzenie z Indii. Pilotem pokładowym imprezy będzie Hubert wokalista, reżyser, konferansjer. Zdobywca złotej płyty, który dzielił scenę choćby z takimi gwiazdami jak Edyta Górniak.  Pokaz mody rozpocznie odlot balonów oraz  specjalnie przygotowany na ten dzień  pokaz  grupy akrobacyjnej z Wielkiej Brytanii Twister Aerobatics latającej na samolotach typu Silent Twister.

Na żywo z kokpitu wybiegu występ akrobacyjny skomentuje Tomasz Buszewski dziennikarz Radia Kraków. 

Za oprawę wizualna pokazu odpowiedzialni są salon fryzur Grzegorz Gili, make up Glossy Marzena Balara

Na wybiegu pojawi się dziesięć  kompletnych kolekcji:

1. SAPU Olga Lukianenko

2. Aleksandra Stodółka 

3. Papu Magdalena Kowalczyk

4. Mirosłwa Szałasta

5. Parzenicka & LOVENDA

6. Marysia Sadowska Fashion & Czapki Kegel Błażusiak

7. Kabocik

8. Sklandal

9. Stroje Góralskie Kokarda 

10. Folk Design Aneta Larysa Knap & Aditya Design 

Informacje o wydarzeniu są podawane na bieżąco na profili FB POLKI FOLKI 

 

 

NT24TV 10.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również