Kamery live
prognoza pogody

Polka zamordowana w Niemczech – czy sprawcą jest mieszkaniec Podhala?

7 lutego 2017 20:55

Do zbrodni przy użyciu noża doszło w Monachium, a jej ofiarą padła narzeczona sprawcy. Prawdopodobnym motywem była zazdrość - według informacji niemieckiej prasy kobieta chciała zerwać z narzeczonym. Nieoficjalnie wiadomo, że morderca pochodzi z gminy Raba Wyżna, konkretnie z Rokicin Podhalańskich. 

Polka zamordowana w Niemczech - czy sprawcą jest mieszkaniec Podhala?

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00. Pomiędzy narzeczonymi doszło do kłótni, która zaniepokoiła sąsiadów do tego stopnia, że zeszli do mieszkania wynajmowanego przez Polaków, znajdującego się w zaadaptowanej części piwnicznej budynku. Na miejscu zastali makabryczny widok rannej, żyjącej jeszcze kobiety i ubrudzonego od krwi mężczyzny.

Jak twierdzi niemiecka policja, podejrzany zabił swoją narzeczoną, zadając jej cios nożem w plecy. 33-latka zmarła w szpitalu na skutek odniesionych ran. Podejrzany o dokonanie makabrycznej zbrodni 27-letni mężczyzna, początkowo uciekł z miejsca zbrodni, później jednak sam zgłosił się na policję. Według nieoficjalnych danych mężczyzna pochodzi z Podhala.

źródło: rmf.fm

zdj. ilustracyjne /FRANK RUMPENHORST /PAP/EPA

NT24TV 07.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również