Kamery live
prognoza pogody

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 25-latka

12 września 2022 13:10

Policjant z Rabki-Zdroju w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 25-latka. Funkcjonariusz rozpoznał go na terenie parkingu jednej z miejskich placówek handlowych. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wyrok 18 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 25-latka

Funkcjonariusz z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju udowodnił, że policjantem jest się całą dobę, nawet po służbie. W środę tj. 7 września br., policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał osobę poszukiwaną przez nowotarski sąd. Funkcjonariusz, na terenie parkingu jednego ze sklepów, rozpoznał mężczyznę, który na podstawie sądowego nakazu miał być doprowadzony do zakładu karnego do odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjant podszedł do poszukiwanego 25-latka – który był bardzo zaskoczony całą sytuacją – i pomimo stawianego oporu, skutecznie go zatrzymał. Następnie o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego komisariatu. Po chwili, na  miejsce dotarł patrol, który przewiózł poszukiwanego do nowotarskiej komendy i osadził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 25-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa karę 18 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

źródło: KPP Nowy Targ

os 12.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również