Kamery live
prognoza pogody

Policjanci zatrzymali 27-latka za posiadanie marihuany i dopalaczy

13 lutego 2019 15:10

Nowotarscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu nowotarskiego za posiadanie marihuany i dopalaczy. Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych wbrew przepisom Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Policjanci zatrzymali 27-latka za posiadanie marihuany i dopalaczy

W sobotę wieczorem tj. 9 lutego 2019 roku w Nowym Targu nieumundurowani policjanci podeszli do dwóch mężczyzn z zamiarem wylegitymowania. Kiedy jeden z nich zorientował się, że ma do czynienia z funkcjonariuszami, zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany, jednak w trakcie ucieczki mężczyzna wyrzucił na pobocze dwa woreczki.

-Wtedy szybko wyjaśnił się powód zachowania uciekiniera. W wyrzuconych woreczkach  znajdowała się działka marihuany oraz ponad 50 gramów dopalaczy. 27-latek został przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych tzw. dopalaczy zgodnie z ustawą  o Przeciwdziałaniu Narkomanii – mówi Dorota Garbacz z nowotarskiej policji. 

Zatrzymanemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

źródło: KPP Nowy Targ

os 13.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również