Kamery live
prognoza pogody

Policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

27 marca 2021 10:32

Nowotarscy funkcjonariusze przywrócili funkcje życiowe 32-latce, która następnie została przekazana pod opiekę specjalistów.

Policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Nowym Targu. Po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że kobieta chce popełnić samobójstwo, policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu przed domem zastali dwie osoby, w tym kobietę, która nagle straciła przytomność. Okazało się, że 32-latka ma mocno krwawiącą ranę ręki.  Funkcjonariusze zatamowali krwawienie. W pewnym momencie kobieta straciła funkcje życiowe więc policjanci natychmiast przystąpili do reanimacji, po której 32-latka odzyskała przytomność. Kobieta została ułożona w pozycji bocznej bezpiecznej i do przyjazdu załogi karetki pogotowia, fukcjonariusze cały czas kontrolowali jej stan.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów, 32-latka przeżyła i została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę specjalistów.

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 27.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również