Kamery live
prognoza pogody

Policjanci odwiedzili uczestników półkolonii w Nowym Targu

13 stycznia 2021 16:25

W dniach 11 i 12 stycznia br. policjanci z nowotarskiej komendy spotkali się z uczestnikami półkolonii organizowanych w Szkole Podstawowej nr 5, 11 i 2 w Nowym Targu. Spotkania przeprowadzone zostały z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Głównym tematem podczas spotkań z dziećmi było bezpieczeństwo podczas przebywania w domu i zabaw na świeżym powietrzu.

Policjanci odwiedzili uczestników półkolonii w Nowym Targu
 
Policjanci przestrzegali dzieci przed ślizganiem się na zamarzniętych jeziorach i rzekach, ostrzegali przed zjeżdżaniem z górki znajdującej się niedaleko jezdni. Funkcjonariusze omówili zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i przestrzegali przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Przypomnieli również zasady poruszania się po drogach szczególnie w tych trudnych zimowych warunkach. Każde z dzieci otrzymało elementy odblaskowe, które są tak bardzo ważne dla bezpieczeństwa o tej  porze roku.
 
Z uwagi na obecne obostrzenia większość czasu dzieci spędzają w domach, dlatego policjanci zachęcali do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „Śnieżny Dekalog”, którego organizatorem jest Biuro Prewencji KGP.
 
źródło: KPP Nowy Targ
os 13.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również