Kamery live
prognoza pogody

Policja zatrzymała 8 poszukiwanych osób. Większość trafiła za kratki

6 maja 2023 09:55

W ciągu kilku dni na terenie powiatu nowotarskiego policjanci zatrzymali aż osiem poszukiwanych osób. Cztery osoby ukrywające się przed organami ścigania zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, dwie kolejne – policjanci z Nowego Targu i po jednej – policjanci ze Szczawnicy i Czarnego Dunajca. Siedem zatrzymanych trafiło do zakładu karnego, a jeden poszukiwany po opłaceniu zaległej grzywny został zwolniony.

Policja zatrzymała 8 poszukiwanych osób. Większość trafiła za kratki

Policja na co dzień współpracuje z sądami w zakresie realizacji nakazów doprowadzenia osób ukrywających się, które próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W przeciągu kilku dni w ręce policjantów trafiło osiem osób poszukiwanych.

Mieszkaniec Raby Wyżnej zatrzymany przez policjantów z Rabki-Zdroju trafił do zakładu karnego na 120 dni celem odbycia zastępczej kary ograniczenia wolności.

Z kolei 43-latka zatrzymana przez rabczańskich policjantów poszukiwana była do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia blisko 200 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za niewykonaną karę ograniczenia wolności.

37-latek z Rabki-Zdroju spędzi w zakładzie karnym 1,5 roku, a 37-latek zatrzymany w Skawie miał do odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności.

29-letni nowotarżanin zatrzymany przez policjantów z Nowego Targu, poszukiwany przez nowotarski sąd trafił do zakładu karnego na 2 miesiące, a 45-latek na 10 dni.

Funkcjonariusze ze Szczawnicy zatrzymali 37-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. Mieszkaniec Szczawnicy miał do odbycia 102 dni zastępczej kary ograniczenia wolności.

Policjanci z Czarnego Dunajca w miejscowości Ciche zatrzymali 39-latka poszukiwanego przez nowotarski sąd za niepłacone kary grzywny. Mężczyzna po opłaceniu zaległych należności uwolnił się od pobytu w zakładzie karnym.

Siedem z zatrzymanych osób trafiło do zakładu karnego. 

os 06.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również