Kamery live
prognoza pogody

Policja w ostatniej chwili odnalazła mocno wychłodzoną 46-latkę

21 kwietnia 2023 22:43

Minionej nocy, w Zakopanem i Kościelisku prowadzone były działania poszukiwawcze 46-letniej kobiety, która w samym szlafroku, boso wyszła z domu po czym ślad po niej zaginął. Kobiety szukało kilkunastu funkcjonariuszy i rodzina. Przemokniętą i mocno wychłodzoną kobietę odnaleziono późnym wieczorem w korycie rzeki. Trafiła do szpitala.

Policja w ostatniej chwili odnalazła mocno wychłodzoną 46-latkę

Wczoraj wieczorem tatrzańską policję zaalarmowali bliscy 46-letniej kobiety, która około godziny 14, boso i ubrana tylko w szlafrok wyszła z domu, po czym ślad po niej zaginął. Poszukiwania prowadzone przez rodzinę w rejonie osiedla Sobiczkowa w Kościelisku nie przyniosły rezultatu, więc zgłoszono jej zaginięcie – było to już  6 godzin od ostatniego kontaktu z kobietą.

Zapadający zmrok, niska temperatura oraz brak jakichkolwiek wskazówek o możliwym kierunku odejścia zaginionej powodował, że w świadomości wszystkich, którzy szukali kobiety pojawiła się myśl, że liczy się tak naprawdę każda minuta. Policjanci w grupach przeczesywali teren wokół domu, a następnie kolejne zespoły sprawdzały wskazane im sektory.

Jeden z patroli składający się z policjantów zakopiańskiej drogówki z latarkami sprawdzał koryto rzeki za Sanktuarium na Krzeptówkach. W pewnym momencie w kompletnych ciemnościach zauważyli skuloną postać. Okazało się, że jest to poszukiwana kobieta. Mocno przemarznięta i zdezorientowana kobieta trafiła tuż przed g. 22 do ciepłego radiowozu. Po chwili na miejsce dotarli ratownicy medyczni, którzy zabrali 46-letnią kobietę do szpitala. Dzięki determinacji i zaangażowaniu policjantów udało się odnaleźć zaginioną. I tym razem pomoc przyszła na czas.

#pomagamyichronimy
#policjazakopane

os 21.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również