Kamery live
prognoza pogody

Policja podaje szczegóły wczorajszego morderstwa

22 lipca 2020 15:30

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przekazali kolejne informacje w sprawie wczorajszego morderstwa w Czarnym Dunajcu. Przypomnijmy: 62-latka – partnerka zamordowanego – została zatrzymana, jest głównym podejrzanym w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową. 

Policja podaje szczegóły wczorajszego morderstwa

Fot. KPP Nowy Targ

 

Wczoraj (21.07.br.) około godziny 9.40 mieszkanka miejscowości Czarny Dunajec poinformowała pracowników Ośrodka Zdrowia o zgonie swojego partnera. Następnie o zaistniałej sytuacji pracownicy placówki poinformowali policjantów z miejscowego komisariatu, którzy pojechali pod wskazany adres. Na miejscu obecny był również lekarz, który stwierdził zgon leżącego w łóżku mężczyzny. Na ciele widoczne były rany kłute w okolicy szyi oraz brzucha, co wskazywało na to, że  do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się inne osoby. 

 

62-latek mieszkał od kilkunastu lat ze swoją partnerką. Podejrzewana o dokonanie zbrodni 62-letnia partnerka zmarłego została zatrzymana. Kobieta była pod wpływem alkoholu, została przewieziona do nowotarskiej komendy. W miejscu zamieszkania pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali szereg czynności procesowych, zabezpieczając liczne ślady i nóż, prawdopodobne narzędzie zbrodni.  Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań.

 

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Targu.

 

/źródło: KPP Nowy Targ/

Śmierć 62 – latka w Czarnym Dunajcu. Policja: “Na ciele miał liczne rany kłute”

 

Piotr Starmach 22.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również