Kamery live
prognoza pogody

Pogoń kończy kwarantannę, mecz z NKP 2 września?

17 sierpnia 2020 15:44

Władze szczecińskiego klubu poinformowało dziś za pośrednictwem swojej strony internetowej o zakończeniu przymusowej kwarantanny. W międzyczasie piłkarze Podhala Nowy Targ również powrócili do treningów. Mecz 1/32 finału Pucharu Polski prawdopodobnie odbędzie się dopiero we wrześniu.

Pogoń kończy kwarantannę, mecz z NKP 2 września?

Sytuacja u pucharowych rywali piłkarzy ze Stolicy Podhala stabilizuje się. W niedzielę zawodnicy Pogoni, którym dotychczas wychodziły dodatnie wyniki na koronawirusa, przeszli dodatkowe badania wymazowe.

“Na podstawie wyników testów sanepid skrócił kwarantannę i zezwolił Pogoni Szczecin na powrót do treningów grupowych od poniedziałku, 17 sierpnia. Dziś zatem, w godzinach wieczornych, Portowcy spotkają się na boisku pierwszy raz po tygodniowej przerwie” – piszą w komunikacie władze klubu ze Szczecina.

Jednocześnie władze szczecińskiego klubu poinformowały, że – wbrew wcześniejszym zapowiedziom o przesunięciu niedzielnego meczu 1/32 finału Pucharu Polski na środę – termin spotkania z nowotarskimi piłkarzami nie został jeszcze ustalony przez PZPN. Tymczasem NKP Podhale Nowy Targ w mediach społecznościowych poinformowało, że najbardziej prawdopodobnym terminem na rozegranie meczu jest 2 września 2020 roku.

“To pierwszy wolny termin meczu w związku z 1/32 Pucharu Polski w którym NKP Podhale podejmie drużynę ze Szczecina w Nowym Targu. Jednocześnie informujemy iż wszystkie inne terminy na obecną chwilę są nieosiągalne. Tą informację przekazał nam departament rozgrywek PZPN” – czytamy w komunikacie NKP Podhale Nowy Targ.

 

Piotr Starmach 17.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również