Kamery live
prognoza pogody

Podziękowania Bogusława Waksmundzkiego – kandydata na senatora RP

17 października 2023 12:56

PODHALE.  Wielce Szanowni Mieszkańcy Powiatu Nowotarskiego i Powiatu Tatrzańskiego! Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za udział w wyborach, które odbyły się 15 października.  Z wielką satysfakcją chcę podziękować wszystkim wyborcom za to, że oddaliście swój głos na moją osobę.

Podziękowania Bogusława Waksmundzkiego – kandydata na senatora RP

To zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, świadczy o tym, że realizowane przeze mnie przedsięwzięcia w samorządzie  zyskały u Was poparcie i uznanie w wyborach do Senatu.  W niedzielnych wyborach oddały na mnie głos 57 272 osoby.  Bez pomocy wielu życzliwych ludzi nie byłoby możliwe uzyskanie takiego rezultatu. Dziękuję za spotkania, za wyrazy sympatii, poparcie i za Wasze słowa wsparcia.  Wielu z Was mnie zna osobiście i wiecie, że warto być wytrwałym i wiernym swoim przekonaniom. Tak wysoka ocena pracy dla regionu Ziem Górskich jest dla mnie niezwykle cenna i stanowi rekomendacje do dalszej aktywności publicznej.

Jeszcze raz DZIEKUJĘ za każdy głos !

Bogusław Waksmundzki

KWW KANDYDAT ZIEM GÓRSKICH

 

Anna Szopińska 17.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również