nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Podsumowanie zmagań reprezentacji Nowego Targu w e-Sporcie po 3 kolejkach E-sportowej Ligi Miast

W ubiegłą niedzielę zakończyła się trzecia kolejka E-sportowej Ligi Miast. Reprezentacja Nowego Targu aktualnie plasuje się na 5. pozycji. Przedstawiamy podsumowanie dotychczasowych zmagań nowotarżan. 

Pierwszym meczem było spotkanie Wielunia i Trzebini na mapie de_mirage, po pierwszej połowie meczu Trzebinia prowadziła 13-2. Wieluń nie był w stanie zatrzymać rozpędzonej ekipy z Trzebini, finalnie mecz zakończył się wynikiem 16-4 dla Trzebini.

Drugim spotkaniem był mecz Inowrocławia wraz z Ostrzeszowem, mapą na której odbywało się spotkanie był de_dust2, przez cały mecz dominowała reprezentacja Inowrocławia, która wygrała pierwszą połowę wynikiem 13-3. W drugiej połowie meczu Inowrocław nie oddał ani jednej rundy, przez co wygrał 16-3.

Trzecim pojedynkiem był mecz Wołów z Radomiem, który przebiegał na mapie de_inferno, Wieluń nie oddał ani jednej rundy w tym meczu deklasując Radom 16-0.

Starcie Siemianowic Śląskich i Kielc na mapie de_train, było bardzo wyrównane, obydwie drużyny pokazywały szybkie i taktyczne zagrania, lecz Siemianowice Śląskie były bardziej skupione na meczu, co pozwoliło im wygrać 16-12.

Przedostatnie spotkanie Tomaszowa Mazowieckiego i Gniezna na mapie de_mirage, gdzie Tomaszów dominował Gniezno od samego początku mapy, co pozwoliło im wygrać 16-3.

Mecz Košice kontra Kraków na mapie de_mirage przebiegł po myśli Krakowa, który wygrał pierwszą połowę 10-5, niestety drużyna z Košic nie była w stanie wygrać ani jednej rundy podczas drugiej połowy meczu, dzięki czemu Kraków wygrał 16-5.

Pozostałe dwa mecze zakończyły się walkowerem

Nowy Targ vs Legnica 16-0

Konin vs Sosnowiec 16-0 

Reprezentacja Nowy Targ E-Sport:

Robert „cemaz-” Bryniarski, Kamil „spenso-” Ciężczak, Bartłomiej „dexonovsky-” Luberda Piotr „wonderman-” Brańka Marcin „ull” Setlak

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(68) [1]=> int(58) }