Kamery live
prognoza pogody

Podhale już bezpieczne (video)

27 maja 2016 13:28
Wyciszenie Włącz dźwięk

Piłkarze Podhala Nowy Targ w 32 kolejce spotkań małopolsko-świętokrzyskiej 3 ligi pokonali na swoim boisku 3:1 rezerwy krakowskiej Wisły i tym samym na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek, już mogą być pewni gry w nowym sezonie w zreformowanej 3 lidze.

 

Cieszymy się, że definitywnie zapewniliśmy sobie nie tyle utrzymanie co awans do nowego, zreformowanej 3 ligi bo w moim odczuciu tak to należy rozumieć. Chciałbym podziękować piłkarzom za wykonaną pracę, a także współpracownikom i kierownikom Przede wszystkim słowa podziękowania kieruję do Grzesia Hajnosa, mojego asystenta. Zaproszenie go do współpracy to był mój autorski projekt. To najlepszy trener młodego pokolenia Podhalu. Patrząc jak pracuje nad rozwojem, jestem przekonany, że nie tylko podhalańska piłka będzie miała z niego pożytek, ale także piłka na wyższym poziomie i szerszym zasięgu – podsumował trener Podhala, Marek Żołądź. 

Początek meczu z Wisłą wcale nie zapowiadał nic dobrego dla nowotarżan. W pierwszym kwadransie to przyjezdni dzieli na boisku, zamykając gospodarzy na ich połowie i co rusz stwarzając zagrożenie w ich polu karnym. Efektem tego był ich gol zdobyty już w 8 min. Im to spotkanie trwało jednak dłużej tym napór wiślaków osłabł, a do głosu zaczęli dochodzić nowotarżanie. To też znalazło odzwierciedlenie w wyniku i gdyby Podhalanie – zwłaszcza w drugiej połowie – wykazali się lepsza skutecznością to rozmiary ich zwycięstwa mogłyby być zdecydowanie okazalsze.

Poniżej fragment meczu Podhala z Wisłą II. 

NT24TV 27.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również