Kamery live
prognoza pogody

Podhalański zespół Morsola jako gość specjalny zespołu CIRYAM w Luzik Pubie

6 marca 2024 19:44

MORSOLA to zespół założony w Nowym Targu, wykonujący muzykę na pograniczu rocka i metalu z elementami progresywnymi. Tutaj ciężkie brzmienia przeplatają się z energicznymi solówkami i wpadającą w ucho linią basu. Całość kompozycji dopełniają głębokie teksty i emocjonalny wokal.

Podhalański zespół Morsola jako gość specjalny zespołu CIRYAM w Luzik Pubie

Po wielu zawirowaniach personalnych, grupa działa w obecnym składzie od 2020 roku, wtedy też została nadana obecna nazwa. Muzycy wchodzący w skład zespołu to: Elżbieta Buławska (voc), Artur Jabłoński (dr), Franciszek Tylka (bas), Andrzej Przystał (g). W 2023 grupa skończyła nagrywać debiutancki album o nazwie „Between”, który powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

Pierwszy krążek będzie zawierał kompozycje, które silnie łączą wszystkich członków bandu. Wspólne myśli, słowa i melodie to ulotności, które powstawały wieczorami na strychu, gdzie spotykała się grupa. Niektóre z nich były inspirowane historiami z przeszłości artystów, inne bogatym światem wewnętrznym, który znalazł ujście w artystycznym wyrazie. Utwory mówią o przeżywaniu, często o głęboko skrytym cieniu, który warto w sobie dostrzec i przyjąć. Nie jest to wyłącznie muzyka melancholijna, pojawiają się wątki przepełnione agresywnymi riffami i porządnym uderzeniem bębnów. Jest tutaj dużo ognia, zatem… let the stage burn!

Facebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087010603856

Instagram:

https://www.instagram.com/morsola.official?igsh=MTAxNWRzdGRvMmIyMA%3D%3D&utm_source=qr

Gwiazdą wieczoru będzie grupa CIRYAM, jest to ekipa mająca jeden wspólny mianownik: emotions and energy W swojej muzyce łączymy skrajności; mocne brzmienia i melodyjny, charyzmatyczny damski wokal. Jeżeli lubisz ekstremalne połączenia i klimatyczne granie z „przytupem” to nasza twórczość jest właśnie dla Was. Na swoim koncie mamy pięć oficjalnych albumów, setki koncertów i dużo pozytywnej energii którą podzielimy się z Wami. Jesteśmy zespołem, chętnie prezentującym się na wszelakich imprezach plenerowych i klubowych. Będzie nam miło Was zobaczyć!

CIRYAM „ZAMYŚLONY ZAPACH” NAJNOWSZA PRODUKCJA PODKARPACKIEJ WATAHY. Niesamowicie wyważona esencja rockowego brzmienia, klimatycznego popu i alternatywnej nonszalancji.

Na płycie znajdziecie mocniejsze jak i bardzo wpadające w ucho melodie, niektóre osadzone w subtelnej elektronice. Całość spięta zaskakującymi, nieoczywistymi tekstami i czarująco dźwięcznym wokalem Moniki. Ta charyzmatyczna frontwoomen i najnowsza produkcja CIRYAM „Zamyślony zapach” może skraść Wam niejeden wieczór i ranek. Niech Was nie zmyli „softowy” tytuł bo grupa nie straciła pazura, którego znamy z poprzednich wydawnictw zespołu, takiej odsłony jeszcze nie było!

/źródło: nadesłane/

redakcja 06.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również