Kamery live
prognoza pogody

Podczas sesji – podziękowania dla Pawła Kosa. To dzięki niemu mamy portal nowytarg24.tv i Pikniki Lotnicze

Po 12 latach z funkcją prezesa zarządu Aeroklubu Nowy Targ pożegnał się wczoraj Paweł Kos, do niedawna – prezes Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Burmistrz miasta wspólnie z przewodniczącymi Rady Miasta podziękowali mu podczas dzisiejszej Sesji za wieloletnią, owocną współpracę. 

Podczas sesji - podziękowania dla Pawła Kosa. To dzięki niemu mamy portal nowytarg24.tv i Pikniki Lotnicze

Burmistrz Grzegorz Watycha najpierw wspominał o owocnej współpracy miasta z Aeroklubem, jaka kwitła w czasie, gdy prezesem był Paweł Kos. Dziękował za wiele inicjatyw, które udało się wspólnie zrealizować, ale też za “spokojne ułożenie relacji pomiędzy miastem a Aeroklubem”. To właśnie dzięki Pawłowi Kosowi w Nowym Targu reaktywowany został Piknik Lotniczy – w czasie, gdy był prezesem, odbyło się dziesięć edycji wydarzenia, które szybko urosło do rangi największej imprezy masowej w mieście. Wtedy też zaczęto organizować inne duże wydarzenia – jak Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe, czy Piknik Jeździecki. 

-Za te lata współpracy i pracy na rzecz Aeroklubu Nowy Targ, ale też jako prezesa Nowotarskiej Telewizji Kablowej chcemy podziękować, pogratulować i życzyć sukcesów i dalszego rozwoju w nowej pracy. Myślę, że na innej niwie będzie nam się ta współpraca układała równie owocnie – wyraził nadzieję burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha. 

-Jestem mile zaskoczony,  że zechcieliście mi Państwo dziś podziękować. To było naprawdę ciężkie, 12 lat trudnej pracy, ale nie powiodłoby się to, gdyby nie wsparcie samorządu – dziękował dziś podczas sesji Paweł Kos – Na pewno nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo, jeśli chodzi o pracę społeczną w Nowym Targu. Już pewne plany mam, jak to się mówi: próżnia zbyt długo się nie utrzyma, bo jestem nauczony do działania. Mimo, że moja ścieżka zawodowa potoczyła się tak, że jestem poza Nowym Targiem, ale ukochany Nowy Targ zawsze będzie głęboko w moim sercu i będę robić wszystko każdego dnia, aby mieszkańcom żyło się tu lepiej. Dziękuję członkom Rady Nadzorczej, którzy zaufali mi sześć lat temu, dziękuję panu burmistrzowi i pani wiceburmistrz. To były cudowne lata, w czasie których miałem szczęście i możliwość spotkać wspaniałych ludzi, którzy zawsze chętnie wyciągali dłoń w moją stronę. Ta współpraca była naprawdę bardzo dobra. 

Paweł Kos skierował także podziękowania dla całego zespołu NTVK, którym kierował w sumie przez sześć lat, jak również gratulacje i życzenia powodzenia dla nowego prezesa spółki. 

fot. rm

os 29.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Tomasz Węglarczyk 16:10 29.11.2021

Paweł Kos również swoimi działaniami wspierał nas w Klubie hokejowym MMKS-Podhale Nowy Targ. Zawsze można było liczyć na twoje wsparcie, za co serdecznie dziękuje.

Zobacz również