Kamery live
prognoza pogody

Poczuj magię świąt na nowotarskim rynku (video z konferencji prasowej)

29 listopada 2016 19:33
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zimowa aura już jest, o całą resztę zadbają organizatorzy: Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Już od 6 grudnia na mieszkańców miasta, jak również wszystkich przybyłych gości czeka moc przygotowanych atrakcji: od mobilnego lodowiska, przez klimatyczne iluminacje i świąteczne ozdoby, aż po trwające 18 dni targi bożonarodzeniowe z wyjątkowo bogatą i różnorodną ofertą. Będzie rodzinnie, imprezowo, smacznie, pachnąco, nastrojowo...po prostu świątecznie!

Otwarcie bożonarodzeniowych targów i zimowego sezonu na rynku zainauguruje wielka impreza z okazji Mikołajek w dniu 6 grudnia – z rewią i dyskoteką na lodzie, mikołajkowym biegiem, licznymi konkursami i grami, czy wyborem Króla i Królowej Zimy. To wtedy nastąpi uroczyste otwarcie mobilnego lodowiska i uruchomienie świątecznych iluminacji. Przez kolejnych 17 dni każdy będzie mógł chłonąć przedświąteczną atmosferę, odwiedzając liczne stoiska zlokalizowane wewnątrz specjalnie ogrzewanego namiotu, ale również w drewnianych budkach na wolnym powietrzu. Całość zaplanowana jest w taki sposób, aby każdy, bez względu na wiek, znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił. 

 

NT24TV 29.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również