Kamery live
prognoza pogody

Po zimie wracają prace na nowej zakopiance (GALERIA ZDJĘĆ)

Odcinka nowej zakopianki z Rdzawki do Nowego Targu ma zostać oddany do użytku we wrześniu tego roku.

Po zimie wracają prace na nowej zakopiance (GALERIA ZDJĘĆ)

fot. GDDKiA w Krakowie

Po zimowej przerwie pracownicy budowlani wracają na budowę dwupasmówki. Droga szybkiego ruchu z Rdzawki do Nowego Targu w niektórych miejscach wygląda na niemal gotową. Tak jest chociażby głównie na nowotarskim odcinku. Sporo pracy do wykonania pozostaje jeszcze w Rdzawce i Klikuszowej, gdzie miejscami wykonawca musi dopiero utwardzić grunt pod nawierzchnię.

 – Droga wygląda już na “prawie” gotową, ale jeszcze sporo prac przed nami. Betonujemy płytę wiaduktu, prowadzimy prace ziemne i zwozimy kruszywo – czytamy w komunikacie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie.

Kiedy przejedziemy ostatnim odcinkiem powstającej nowej zakopianki? Dwupasmówka z Rdzawki do Nowego Targu ma zostać oddana do użytku we wrześniu 2024. A jak już teraz wygląda droga, po której będziemy poruszać się za pół roku? Zobaczcie sami – najnowsze zdjęcia z placu budowy znajdziecie w galerii zdjęć.

 

redakcja 24.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Sdsss 10:48 27.02.2024

Patrząc na stan drogi w Rdzawce, niemożliwym jest utrzymanie tego terminu. Zamiast bałamucić ludzi, powiedzcie wprost, że termin nie zostanie utrzymany.

Zobacz również