Po raz 14 w historii Gazda mistrzem Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!

20 lutego 2024 12:37

Na 2 kolejki przed zakończeniem sezonu halowego poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcie w rozgrywkach Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!

Wygrana Gazdy nad KDRK sprawiła, że podopieczni Pawła Batkiewicza przypieczętowali tytuł mistrzowski! To 14. w historii tytuł tej drużyny! Gratulujemy!

Gazda mocno jednak musiał się napracować na zwycięstwo nad nieobliczalnym zespołem KDRK. Zadecydowały rzuty karne! Regulaminowy czas gry zakończył się bowiem remisem 2:2 i to Gazda był tym zespołem, który musiał gonić wynik. Remis uratował im Bartłomiej Drożdż, niespełna dwie minuty przed syreną końcową.

Dużych emocji dostarczyło starcie Paki Jana z Mix40. Paka zaczęła od szybkiego prowadzenia 2:0 by na początku drugiej połowy przegrywać 2:3. W końcówce zespół Jana Leśnickiego podkręcił jednak tempo i przechylił szalę zwycięstwa, mocno przybliżając się do tytuł wicemistrza.

Fantastyczna dyspozycja Radosława Antolaka i jego 6 (!) goli zapewniła zwycięstwo drużynie STC nad Winter Classic, dzięki czemu ten zespół wciąż liczy się w walce o podium.

Mimo ambitnej postawy wciąż bez wygranej w lidze pozostaje ekipa Bardachy, która tym razem musiała uznać wyższość ekipy Lightbikes.pl

Lightbikes.pl – Bardacha Team 6:3 (3:2) Gole: R. Leśniowski 2, A. Czubernat 2, Jandura, L. Czubernat – Borowicz 3.

STC – Winter Classic 9:5 (5:2) Gole: R. Antolak 6, K. Subik, Kazek, Wielkiewicz – Świerzbiński 2, Kudasik, Bazuń, Szewczyk

Mix40 – Paka Jana 3:5 (1:2) Gole: Dziekan 2, Gogola – Byrnas 2, Kostrzewa, Kuchta, Mroszczak.

KDRK – Gazda 2:2 (1:1) k. 1:2 Gole: Zięba 2 – Duda, Drożdż.