PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Po porannych korkach na “Zakopiance” ruch już płynny

19 września 2020 15:02

Przez cały wczorajszy wieczór oraz dzisiejszy poranek podróż z Krakowa do Nowego Targu zajmowała kierowcom nawet dwie i pół godziny. Teraz na tzw. “Zakopiance” ruch odbywa się płynnie. Turyści którzy mieli przyjechać nad Podhale już przyjechali, ci którzy wracają do domów – zapewne zamierzają to dopiero zrobić.

Po porannych korkach na

Fot. GDDKiA w Krakowie

Nawet w takich miejscach jak Klikuszowa, Szaflary czy Skomielna Biała możemy teraz przejechać niemal bez zatrzymywania się. Skrzyżowania, które niemal notorycznie pozostają zakorkowane, teraz gromadzą znacznie mniej pojazdów niż jeszcze przed kilkoma godzinami. Planujący podróż do Krakowa mogą wykorzystać nadającą się okazję. Do stolicy Małopolski obecnie jedzie się “zaledwie” półtorej godziny. Podobną ilość czasu zajmie podróż z Krakowa do Stolicy Podhala. 

Na znacznie większe zatory drogowe na drogach Podhala trzeba nastawić się jutro. Przewiduje się, że droga w kierunku Warszawy będzie mocno obłożona przez wyjeżdżających turystów.

Piotr Starmach 19.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również