Kamery live
prognoza pogody

Pług utknął przez nieprawidłowo zaparkowane auta

Na ponad godzinę pług odśnieżający jezdnię musiał wstrzymać prace – w dodatku w momencie intensywnych opadów śniegu. Powód? Nieprawidłowo zaparkowane samochody na ulicy Podtatrzańskiej. 

Pług utknął przez nieprawidłowo zaparkowane auta

Pozastawiane pojazdy po obu stronach jezdni na ulicy Podtatrzańskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Szaflarską – Niestety, według relacji mieszkańców, takie sceny mają miejsce codziennie. Trudno o przejazd zwykłą “osobówką”, padały pytania co w przypadku gdy ambulans Pogotowia bądź wóz Straży Pożarnej będzie musiał przejechać. Ostatecznie padło na pług śnieżny.

Pojazd dbający o przejezdność dróg w mieście na ponad godzinę w momencie dużych opadów śniegu. Pozostawiony przez kierowców przejazd okazał się zbyt wąski. Niestety, na właścicieli pojazdów długo trzeba było czekać, zanim ci utorowali przejazd “odśnieżarce”. Ostatecznie obyło się bez interwencji Policji.

/ps/

⭕️Za ciasna droga⛔️❓niestety tak ‼️ nowotarscy kierowcy na ulicy Podtatrzańskiej, w okolicy skrzyżowania z ulicą Szaflarską, postanowili pokazać jak się parkuje „z głową” 🙉 ruch drogowy był wstrzymany przez około 30 minut ⏱ do czasu odnalezienia jednego z kierowców 🚚 tym razem to tylko pług drogowy, który nie był w stanie przejechać … a co by było gdyby trafiło na karetkę pogotowia 🚑 lub straż pożarną 🚒 ❓😬 a Wy co o tym sądzicie ❓można jakoś zaradzić takim sytuacjom ❓🎥 nadesłane. Dziękujemy 👍

Opublikowany przez nowytarg24.tv Poniedziałek, 23 grudnia 2019

Piotr Starmach 24.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
ktoś 19:02 25.12.2019

ja bym debilom poprzesuwał te złomy mo,e by sie obudzili

Zobacz również